WYMIANA WODOMIERZY

WYMIANA WODOMIERZY

Zgierska 19  -WYMIANA odbędzie się w Poniedziałek 22-02-2021 w godzinach 9:00-17:00

 

Uprzejmie prosimy o pozostanie w mieszkaniu w wyznaczonych godzinach oraz o ułatwienie dostępu do wodomierzy. Wymiana wodomierzy potwierdzona będzie protokołem wymiany sporządzonym w formie elektronicznej, kopia protokołu w wersji papierowej dla lokatora dostępna będzie do odebrania w siedzibie Spółdzielni.
Z uwagi na panującą epidemię COVID-19 wymiany przeprowadzone będą ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo, a monterzy wyposażeni będą w środki ochrony osobistej. W miarę możliwości prosimy lokatorów o stosowanie masek ochronnych. Zaleca się zachowanie bezpiecznej odległości (rekomendowane są 2 metry). Pomieszczenia w miarę możliwości powinny być wietrzone. W przypadku gdy w mieszkaniu są osoby na kwarantannie lub z podejrzeniem choroby prosimy o niewpuszczanie pracowników. Dla tych osób wyznaczony będzie kolejny termin. Dziękujemy za Państwa zrozumienie.


APATOR POWOGAZ
W przypadku braku możliwości udostępnienia lokalu w w/w terminie prosimy o kontakt pod nr telefonu: 577-375-483 (w godz. 09.00-16.00)

 

Harmonogram będzie sukcesywnie aktualizowany na stronie internetowej w dziale aktualności.